kropící nástavba 80 l/50 Bar

ET CITY II

ET CITY II

Kropící nástavba 80 l/50 Bar

Vodní cisterna je určena pro přepravu užitkové vody – využití nástavby dle zvoleného příslušenství – zavlažování zeleně a okrasné vegetace s čelní mycí lištou na tlakové mytí komunikace, zkrápění čelního odmetacího kartáče, ruční tlakové mycí pistole, tryska na čistění potrubí “KRTEK“, přečerpávání do jiných zařízení např. zametačů, tryska na zvlhčování vzduchu „ozónování“, možnost připojení na čelní zavlažovací ramena nebo ruční zavlažovací adaptéry a další dle speciálních požadavků….

Vodní cisterna je určena pro přepravu užitkové vody s následnou možností několika druhů nasazení. Montáž se provádí na ložnou plochu korby, na příčníky místo sklápěče, na kontejnerový mezirám nebo speciálně dle požadavku zákazníka. Připojení hydrauliky pomocí dvou rychlospojek. Demontáž se provádí pomocí odstavných nohou se šroubovým zvedákem. Nádrž o objemu 1 000 litrů je vyrobena z PE plastu žluté barvy. Hydraulicky poháněný čerpací agregát je umístěn na zadní části rámu společně s ovládacími ventily a samonavíjecím navijákem zavlažovací hadice o délce 20 metrů. Rozvod vody je pak řešen dopředu k upínací desce na připojení čelní nástavby nebo na připojení přímo z nástavby pro zadní adaptéry.

 

Parametry:

Nádrž z PE plastu, objem 1 000 l, ( V × Š × D ) 1 020 mm × 1 504 mm × 2 520 mm, hmotnost 290 kg
Čerpadlo 80/50 (průtok 80 l/min při 50-ti barech)
Odstavné nohy 4 ks
Tlaková mycí pistole
Čerpání vody z volného zdroje
Ozónovací trysky
Rychlospojky

ET City II Kropící nástavba 80 l/50 bar

Ekologická manipulační a komunální technika 21. století

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační a komunální techniky.

Volejte +420 723 432 830 nebo nás kontaktujte na
Style Selector

Primary Color

Color 1

Body Color

Light Color

Button Background

Button Background Hover

Color Custom 1

Color Custom 2