.

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační a komunální techniky. Naše společnost udržuje vysoké standardy v oblasti kvality našich výrobků a služeb.
 
V roce 2016 byla část produkce manipulační techniky přesunuta také do České republiky. Ve Vrbičanech v okrese Litoměřice byl postaven nový moderní výrobní areál. Díky těmto krokům chceme získat kompletní kontrolu nad naší produkcí a zajistit takovou kvalitu výrobků a služeb, kterou náš zákazník očekává.
 
Svou pozornost zaměřujeme na výrobu strojů s elektrickým pohonem. Tyto akumulátorově poháněné stroje odpovídají současným trendům a požadavkům zákazníků na ekonomická a ekologická řešení jejich potřeb při manipulaci s materiálem. Elektrické vozíky vynikají výbornou výkonností a nízkými provozními náklady.

TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. zasahuje i do oblasti komunální techniky. Nejnovějším projektem je vývoj nové koncepce ekologických vozidel řady CITY II.  Tato komunální vozidla jsou určena pro technické služby měst a obcí. Jedná se o univerzální nosič nástaveb, který vyhovuje potřebám měst a jejich technických služeb.