.

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační techniky již více jak 50 let. Naše výrobky jsou na trh dodávány již od roku 1962. Tato tradice nás zavazuje dodržovat vysoké standardy v oblasti kvality našich výrobků a služeb.

V roce 2015 byla část produkce manipulační techniky přesunuta také do České republiky. Ve Vrbičanech v okrese Litoměřice byl postaven nový moderní výrobní areál. Díky těmto krokům chceme získat kompletní kontrolu nad naší produkcí a zajistit takovou kvalitu výrobků a služeb, kterou náš zákazník očekává.
 
Svou pozornost zaměřujeme na výrobu strojů s elektrickým pohonem. Tyto akumulátorově poháněné stroje odpovídají současným trendům a požadavkům zákazníků na ekonomická a ekologická řešení jejich potřeb při manipulaci s materiálem. Elektrické vozíky vynikají výbornou výkonností a nízkými provozními náklady.

Nově TPC INDUSTRY zasahuje i do oblasti komunální techniky. Nejnovějším projektem je vývoj nové koncepce ekologických vozidel řady ET 20 CITY.  Tyto plošinové vozíky jsou určeny pro technické služby měst a obcí. Jedná se o univerzální nosič nástaveb, který vyhovuje potřebám měst a jejich technických služeb.